PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10048689}
6,4 6 691
ocen
6,4 10 1 6691
1,0 2
oceny krytyków
Budda. Dzieciak '98
powrót do forum filmu Budda. Dzieciak '98

Bedac w galerii handlowej byłem zdumiony ile dzieci było pod salą kinową...
Zawsze myslalem ze ten target jest kierowany dla doroslej widowni lecz patrzac na to co sie dzieje w kinie stwierdzam ze ogladaja go w wiekszosci DZIECI
Przykre troche bo gdyby Hołowczyc wydał coś podobnego to pewnie ani jednego dzieciaka by nie było...
Ale takie czasy

ocenił(a) film na 10
Mirek_Nieznane

Hm? u mnie w kinie było wiele osób w wieku nawet po 50 lat także

ocenił(a) film na 10
Mirek_Nieznane

Serio oceniasz ponad 2 milionową widownię po tym ze w kinie było dużo dzieci xD szkoda że jak budda organizował akcję to dzieciaków było malutko znaczenie więcej młodzieży czy już ludzi z prawkiem albo starszych

mich_35

A jak mam oceniać kiedy 80 % widowni to dzieci ?
Czy idąc na Diune 2 widziałem dzieciaków ??
Nawet podczas seansów Pixara więcej ludzi dojrzałych jest niż tutaj...
Rozumie film o Frizie ale Budda hmm to mnie zniesmaczyło

ocenił(a) film na 10
Mirek_Nieznane

Bardzo dobrze Budda w filmie pokazuję dzieciaką że ciężką pracą mogą osiągnąć swój cel. Przekazuję wiele wartości. Lepiej jak dzieciaki oglądają youtuberów którzy sprzedają swoje ciało, biorą narkotyki? W telewizji z bandziorów robią gwiazdy! W tych czasach jest brakuje takich dobrych i mądrych ludzi jak Kamil.ps : film nie jest o samochodach, polecam obejrzeć film

Sanderek1234567

Wybacz ale nie zrozumiałaś o czym piszę... Myślałem ze ten chłopak tworzy kontent dla dorosłych lecz jego widownia z tego co widac po seansach to w wiekszosci dzieci... To nie jest człowiek który dla mnie jest inspiracja przez co film nie jest dla mnie targetem... Bardziej ciekawią mnie osoby pokroju Oppenheimera lub Da Vinci bo takich jak Kamil jest zbyt wielu...

Sanderek1234567

"pokazuję dzieciaką"
Tobie niestety nikt nie pokazał, że ciężką pracą można osiągnąć cel, którym jest poprawne posługiwanie się ojczystym językiem.

ocenił(a) film na 1
Sanderek1234567

jestes zajebiscie naiwny jak lapiesz ta bajeczke z pracy na zmywaku zeby kupic auto do wypoczalni :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones