PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10048689}
6,4 6 661
ocen
6,4 10 1 6661
Budda. Dzieciak '98
powrót do forum filmu Budda. Dzieciak '98

Film Buddy

ocenił(a) film na 10

Tak czytam niektórych komentarze i szczerze wydaje mi się że większość po prostu z was bolą 4 litery że chłop z YouTuba sobie nagrał film do kina który opowiada jakąś część jego kariery na YT i jest skierowany bardziej do młodszej widowni niż starszej. Co w tym złego że Budda sobie nagrał film? I nie nie chodzi że mu wchodzę wiadomo w co i nagle bronię tylko śmieszy mnie że wiele tak tutaj osób narzeka na ten film gdzie jak coś się nie podoba to omijamy szerokim łukiem zazwyczaj czyż nie? A jak was boli że typ sobie zarabia spore siano na filmach i swojej pasji to może pora abyście ruszyli zadki i zaczęli myśleć jak zarobić dobrą kasę i żyć lepiej niż żyjecie i tylko siedzicie przed komputerem i pocicie się. I nie nie chodzi o to że nie można krytykować bo krytyka odpowiednia przede wszystkim jest też potrzebna ale niektórzy po prostu po swoich wypocinach sami pokazują że zazdroszczą komuś że sobie robi wielkie rzeczy i na tym zarabia XD

ocenił(a) film na 9
Forizoo

Chłopak ma ciezka historie a mimo tego osiagnal sukces ciezko pracujac

ocenił(a) film na 1
julia_makuch

ciężko pracująca, serio macie puste głowy, kilka lat pracy na zmywaku i kupuje kilka sportowych aut,

ocenił(a) film na 10
ferguson_fw

Walisz sprute do gościa z zazdrości, że się dorobił i coś osiągnął xDˣᴰ

ocenił(a) film na 10
Aberracjonista

Pamiętaj to jest "POLSKA" tutaj nie brakuje januszy co zazdroszczą że chlop se zarobił spore siano XD jak im brakuje do pierwszego niech ruszą dupe a nie prują do kogoś kto ma kasę.

ocenił(a) film na 1
julia_makuch

Ciężka historie to miały osoby poszkodowane przez mgp garage... ale dla was to nie wina waszego bożka, bo przecież on nic poza promocja oszusta nie zrobił...

ocenił(a) film na 8
SlupGarage98

Budda zadeklarował pomoc finansową ale sami zobaczycie jak to z tym wyjdzie i czy to nie jest gadka na pokaz

ocenił(a) film na 10
SlupGarage98

A ty jesteś tym poszkodowanym?? I jeszcze pewnie wypozyczyleś auto z polecenia buddy? Kurde czy wy ludzie jesteście normalni? Łatwo kogoś oskarżyć . Nie nam jest to weryfikować nie jesteśmy sądem . Chyba że masz dowody? Bo jak narazie takowych nie ma.

julia_makuch

Na filmwebie od 22 marca 2024

Co do Buddy to prawda, miał ciężkie życie dorobił się miliona dopiero w wieku 20 lat, aż 20 lat ciężkiego życia!!!! Nie to co 99% Polaków którzy mieli lekkie życie i dorobili się milionów  już w wieku 5 lat pracując w Anglii na zmywaku. bubuahaahahha Idź trollu opowiadaj te swoje bajki w przedszkolu.

Forizoo

ocena 10 i ani slowa o samym filmie XDDDDDD

ocenił(a) film na 10
ryszard_riedel

Opinię ryszardku zostawiam dla samego siebie lub grona znajomych. A jak widzę ile ludzi tu narzeka na film nawet pewnie na nim nie będąc to wole tylko pozostawić ocenę i nie dzielić się opinią bo szkoda czasu na takich jak ty co zazwyczaj szukają jakiejś zaczepki czy innej atencji :* Jak byś zauważył wiele osób ocenia różne filmy i ani komentarza nie napisze o filmie ani nic ;) Czy to jakiś nakaz aby dając ocenę dawać i dzielenie się komentarzem? No chyba nie więc wolałem napisać zupełnie inny komentarz nić większość tutaj żałosnych ludzi co nawet nie obejrzeli a krytykują.

Forizoo

jesteś na portalu służącym do dzielenia się opiniami o filmach cepie

ocenił(a) film na 10
ryszard_riedel

Masz aż tak smutne życie i pocisz się przed swoim komputerem że musisz wyzywać? Ja byś zauważył ten portal służy również do oceny nie nakazuje nikt ani nic pisania komentarza główne na temat filmów. Poć się dalej chłopcze przed komputerem ale więcej atencji ci nie dam więc nie masz co odpowiadać <3

Forizoo

pocisz się XDDDD napisalem w tej konwersacji dwa zdania, skoro chce ci sie pisać takie wywody to może napisz tez pare slow o filmie ktory oceniasz jako arcydzielo

ryszard_riedel

Nie ma co z tymi osobami dyskutować. Dziesiątki dają prawie tylko nowe konta, może to akcja marketingowa, może zwyczajnie psychofani. Film na bank nie zasługuje ani na 1, ani na 10, ale raczej nie powinien przekroczyć średniej 5-6.

ocenił(a) film na 1
Forizoo

Wyzywasz każdego kto trafnie kwestionuje twoją ocenę a płaczesz gdy ktoś cię obraził.

ocenił(a) film na 1
Forizoo

Jedynym wyjaśnieniem twojego braku inteligencji, pojęcia o rzeczach o które się wykłócasz jest niepełnosprawność. Zamiast przelewać swoje żale na tej platformie skontaktuj się ze specjalistą, udaj się na leczenie. Bo nie wierzę w to że jesteś zdrowy na umyśle i z pełną powagą, świadomością wypisujesz takie głupoty

ocenił(a) film na 1
Forizoo

Jeśli opinię pozostawiasz tylko dla siebie i swojego grona znajomych to dlaczego jesteś na platformie służącej do dzielenia się ocenami, opiniami o filmach, serialach, aktorach? W każdej twojej wypowiedzi kryje się hipokryzja, przeczenie samemu sobie

ocenił(a) film na 1
ryszard_riedel

Wystarczy spojrzeć jakim filmom dał 10-ki :) Rozmowa z kimś takim nie ma sensu.

Forizoo

opłacony komentarz classic

ocenił(a) film na 10
encPenc

No wiesz chciałbym aby mi zapłacili ale niestety nie płacą :( ale na pewno płacą osobą aby dawali jedną gwiazdkę lub brak i negatywny komentarz ;) aż tak masz pusto w głowie aby myśleć że komuś będą płacić za pozytywne komentarze? No chyba nie tutaj XD

Forizoo

Nie chce mi się czytać całej dyskusji, bo każda ze stron prezentuje żenujący poziom, chcę się jedynie odnieść do jednego fragmentu:"aż tak masz pusto w głowie aby myśleć że komuś będą płacić za pozytywne komentarze? No chyba nie tutaj XD" - owszem, tak to działa przy promocji polskich filmów. To norma na filmwebie. Wystarczy sprawdzić, kiedy te konta zostały założone i ile mają wystawionych ocen. Twoja dziesiątka jest akurat jedną z niewielu realnych, a nie fejkowych. Większość tych, co wystawiła 10, najpewniej w ogóle tego filmu nie obejrzała.

Forizoo

ocena 10 na taki ściek xD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Stara_forizoo

Mówi to osoba która nie potrafi pokazać swojej mordy czy prawdziwej osoby tylko daje obraźliwy nick i sama z siebie robi beke. Właśnie takie osoby jak ty żyją tylko internetem i komputerem nie wychodzą z domu bo właśnie tak wyglądają ludzie hejtujący a jeżeli tak bardzo dobrze mnie znasz że piszesz takie rzeczy pokaż swoją prawdziwą twarz i nazwę inaczej nie licz na jakąkolwiek dalszą dyskusję ;) Zacznij żyć swoim życiem a nie kogoś. Nie moja wina że masz tak w życiu źle ze boisz się ujawnić :* i jeszcze konto założone dzisiaj co pokazuje że masz tak smutne życie ze zamiast te kilka sekund czy minut wykorzystać na coś lepszego wykorzystujesz na obrażanie innych serio jak nie potrafisz się ujawnić to sam lepiej wyjdź z domu bo ja codziennie wychodzę częściej niż twój ojciec do roboty.

ocenił(a) film na 1
Forizoo

Nigdy nie widziałem, żeby ktoś miał, aż takie problemy z pisaniem. Współczuję. Idealny sztywny git jeżdżący swoim e36 jako target takiego filmu

Forizoo

Do kina nie pójdę, ponieważ jest to film ala Vega. I nie spodziewam się niczego ciekawego prócz popcornu i pepsi. Oceniac ten film na 10 albo na 1 to oznaka tego że jest się dzbanem.

Forizoo

Ty to jednak jesteś specjalistą od pierdzielenia kocopołów, czy tu czy na gryonline, szkoda że nie masz możliwości załączenia twojego pięknego obrazka którego tam załączałeś prawie przy każdej wiadomości (żeby reklamować własny kanał na jutub jak mniemam). xD

ocenił(a) film na 10
Leander21

Aż tak bardzo mnie śledzisz że i na gryonline jestem? Oh ale zaszczyt ja piernicze aż się wzruszyłem XDD pewnie jesteś jedną z tych osób na gryonline co najczęściej minusują :) 

Forizoo

Nie, po prostu jesteś jedną z tych bardziej atencyjnych osób, których bez problemu można rozpoznać. I tak, nic nie robię tylko minusuję te twoje wypociny całymi dniami! ;P

ocenił(a) film na 3
Forizoo

Nie on nagrał tylko studio. Zrozum to. Nie można o tak se nagrać filmu. Musiał zapłacić komuś aby to nagrał bo nie wierzę że większy producent zaintrygował by się pierwszym lepszym YouTuberem. Dlaczego nie nagrał o Blowku lub rezi?

Forizoo

mamy bol dupy bo to jest sredni film a wy przez jakis fanatyzm wystawiacie mu ocene 10, niszczac caly system ocen, nic mnie nie obchodzi kim jest budda i co osiagnal bo jaka mam pewnosc ze to co mowi to prawda, albo to ze film to prawda, ale rozumiem ze ty wiesz bo go znasz albo wsyzstko lykasz, albo jestes po prsotu oplaconym trollem i patrzac po ocenie to chyba to ostatnie bo nie wierze ze ktos daje 10 temu sredniakowi

ocenił(a) film na 1
Forizoo

Człowieku robisz z siebie pośmiewisko w internecie. Nie masz zielonego pojęcia o filmach, kinematografii. Stworzyłeś konto na tej platformie tylko po to aby ocenić ten film 10/10. Na twoim miejscu wstydziłbym się pokazywać twarzy pisząc takie brednie

ocenił(a) film na 10
GrzesiekR34

Zobacz od kiedy mam najpierw konto a potem pisz że tylko pod coś stworzyłem XD ale jak jesteś takim leniwym człowiekiem to ci napisze od 23 maja 2020 gdzie jeszcze nikt nie wiedział że taki film będzie a ty masz człeku od 2022 więc najpierw się dowiedz kto od kiedy ma konto bo jak bym tylko po to je zrobił to bym nie miał go od 2020 tylko od tego 2024 ;) miłego tam 

ocenił(a) film na 1
Forizoo

Ja w ciebie nie wierzę. Czego ty nie rozumiesz? Masz stworzone konto, używasz go tylko po to aby ocenić tą produkcję na 10/10

ocenił(a) film na 1
Forizoo

Napisałeś dla kogoś kto cię wypunktował, uświadomił ci że jesteś głupi, że ma smutne życie bo cię obraża a sam robisz to samo, nie masz racji i wyzywasz ludzi

ocenił(a) film na 10
GrzesiekR34

Nie zawsze ktoś będzie dla ciebie Grzesiu milutki zapamiętaj to sobie to po pierwsze po drugie nie mam ocenionego tylko tego jedynego filmu i ostatnie po trzecie pajacyku nie licz na kolejne odpowiedzi bo widząc jak bardzo jesteś napalony na atencje że zamiast napisać w jednej wiadomości odpowiadasz na inne aby tylko zwrócić na siebie uwagę to cię informuję uprzejmie że więcej ode mnie atencji nie dostaniesz bo wiem że ją bardzo szukasz ale niestety źle trafiłeś ;) więc na inne wiadomości odpowiedzi atencjuszu nie dostaniesz więc nie produkuj się <3 weź włącz sobie jakiś film czy coś i odpocznij od Internetu bo takiej atencji nie widziałem jeszcze tu u nikogo jak u ciebie gdzie na każdy mój komentarz odpowiadasz aby tylko szukać atencji której jak wspomniałem więcej ci nie dam i mam w dupie ciebie i to co piszesz XDDD nara 

Forizoo

dajesz 10 Buddzie i temu gniotowi Fast X... to co będzie jak zobaczysz Shawshank?

ocenił(a) film na 1
Forizoo

"Co w tym złego że Budda sobie nagrał film?" chlopie oceniles film na 10, to wiecej niz klasyki kina, to naprawde wiele moze powiedziec o twoim guscie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones