PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10048689}
6,4 6 612
ocen
6,4 10 1 6612
Budda. Dzieciak '98
powrót do forum filmu Budda. Dzieciak '98

Jakiś czas temu była moda i wysyp "książek" wszelakich youtuberów i innych influencerów, którym wydawało się, że mają coś ciekawego do powiedzenia. Teraz znaczenie się wysyp "dokumentów" o sobie i przez siebie kręconych, które raczej nic wartościowego nie wniosą, ale ważne że młodzi pójdą a hajs się będzie zgadzać.

krewboga

Zgodziłbym się, ale akurat historia Buddy jest bardzo ciekawa.

ocenił(a) film na 1
Niewiem1233

Tak historia jest bardzo ciekawa xD. Równie dobrze historia może ona być zmyślona a widzowie ślepo zapatrzeni w postać, wierzą w każde słowo a on tylko gra aktora jak w trudnych sprawach, biednego i jaki on to miał start w życiu. Obejrzyj najnowsze video szalonego reportera o mgp i współpracy z budda.

ocenił(a) film na 10
DJ8David

1. Nie jest zmyślona , z jego ojcem który zapił się na ławce tego samego dnia w którym zmarł był prowadzony wywiad w TVP. informacje o jego wypadku samochodowym można znaleźć na internecie jak się dobrze poszuka. A z tym MPG to kolego znajdź 1 dowód na jakiekolwiek zaangażowanie w przestępstwa buddy lub udowodni że wiedział w momencie zawierania współpracy o czymkolwiek .

ocenił(a) film na 10
REDDD_777

Poza tym też ślepo wierzysz w to co usłyszysz od influ bo normalny człowiek wysłuchał by obu stron a mgp też wrzuciło swój film

REDDD_777

Wiedział. Zobacz sobie odcinek z odbierania rs3 , glinkiem. Budda mówi mu że myślał że będzie jadł makowiec. A potem sprawdź co w slangu znaczy jedzenie makowca.

ocenił(a) film na 10
ble89

Wiem co znaczy jedzenie makowca ale to że wiedział o przeszłości nie znaczy że zdawał sobie sprawę o tym co glinek robił w tamtym momencie

REDDD_777

"Na filmwebie od 21 marca 2024" Budda usuń konto.

Th0mcio

Zauważyłem, że większość idiotów, którzy dają temu gniotowi 10 to mają założone konto od 20 marca 2024 ;D Przypadek? Nie sądze :)

ocenił(a) film na 10
DJ8David

Nawet jeśli twoja teza jest prawdziwa to sama postać być może wykreowana być może nie jest naprawdę dobrym źródłem motywacji. Młodzież zamiast chlać pod blokiem może naprawdę dużo zdziałać i właśnie postać Buddy jest tego przykładem.

Damian_o1


Damian_o1
Na filmwebie od 22 marca 2024

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
mich_35

Uuuu widzę obrońca buddy, idź kup losy i czekaj na wymarzone auto!!!

ocenił(a) film na 1
mich_35

Widać świeżak na filmwebie od 22 marca 2024, będzie tutaj szczekał i płakał, że ludzie mają inne zdanie. Na 6 xD to chyba z autopsji wytrzasnąłeś tę godzinę ja nie muszę się śpieszyć 8-9 na luzie, nie tak jak ty na smyczy uwiązany.

ocenił(a) film na 1
mich_35

Widać świeżak na filmwebie od 22 marca 2024, będzie tutaj szczekał i płakał, że ludzie mają inne zdanie. Na 6 xD to chyba z autopsji wytrzasnąłeś tę godzinę ja nie muszę się śpieszyć 8-9 na luzie, nie tak jak ty na smyczy uwiązany.

mich_35

mich_35

Na filmwebie od 22 marca 2024

DJ8David

Szalony reporter to ostatnio mówił, że konop z Dubielem zawalczą, więc nie mam zamiaru oglądać tego człowieka. Jeśli chodzi o jego historię to dziwne te twoje teorie spiskowe.

krewboga

Budda to nie jest typowy Patus influecer tylko chłopak który miał w życiu pod górkę i pomógł wielu ludziom robiąc różne akcje charytatywne itp według mnie porównywanie go do influecerow czy youtuberów jak fagata czy Friz to absurd i moim zdaniem zasłużył on na ten film

Ycangi1443

Tak na marginesie - Pablo Escobar też pomagał ludziom, rozdając pieniądze biedocie ;)

ocenił(a) film na 1
Ycangi1443

No tak, bardzo miał pod górkę dzieciak, który w wieku 20 lat "zarobił pierwszy milion". Bardzo długa była ta górka xD

maciej_krzepien

To jest właśnie mega podejrzane, że on tak pracował ciężko po prostu i miał pomysł na siebie, no i nagle jest multimilionerem. Friza to przynajmniej można oglądać było od takiego normalnego kolesia do bogatego jak teraz, a Budda wjechał na ekskluzywnym kontencie i grube hajsy rozdaje, to jest podejrzane w ch.uj, no i ten film nijak tego nie wyjaśnia.

ocenił(a) film na 1
krewboga

Badać IQ wchodzących na ten "film" w kinach. Zmienić prawo wyborcze potem i przyznawać prawa wyborcze tylko tym, którzy przekroczą 70 IQ (żeby nie było, nie nabijam się z chorych).

ocenił(a) film na 10
krewboga

I wydaje mi się, że oceniłeś film wcale go nie oglądając jeśli sądzisz, że jest nic nie wartościowy. Prawda?

roxanne_777

roxanne_777


Na filmwebie od 21 marca 2024

roxanne_777

Ty też bocie nie oglądałeś, więc czego szczekasz.

krewboga

Wartościowego ? Ile jest gownianych filmów które nic nie wnoszą!? Chłopak, młody chłopak odniósł ogromny sukces. Robi cudowne rzeczy. Kupę osób chciałoby być na jego miejscu. To że nagrał film o sobie i to co robi to już kasa napędza kasę i SUPER! Życzę mu jak najlepiej. Wiadomo jego czas w Internecie kiedyś się skończy. Ale to nie ważne! Każdy będzie pamiętał go za te wspaniałe rzeczy, których dokonał. I nie kryje się z tym wcale że to przez tych którzy go oglądają. Szacun!

krewboga

Na siłę szukasz chmur na niebie. Co ci przeszkadza chłop, promujący pasje jaka jest motoryzacja? Co i przeszkadza chlopak odciągających młodszych od patologi i wprowadzający ich w swiat pasji i nadziei,ze zycie jest w ich rękach? Do tego nie promujący alkoholizmu? Ile akcji charytatywnych zrobil i hajsu rozdal?Co w tym zlego? Zastanow sie czlowieku, bo tylko narzekasz a nie widzisz ile on dobra sieje w młodszych glowach a co wazne DOSZEDL DO TEGO SAM! zaczynal na zmywaku w UK ale ty nadal bedziesz zajadal cebule i kpił. Szkoda..

anatomiazla

Na filmwebie od 23 marca 2024

krewboga

Megalomania

krewboga

Tego się właśnie obawiam, ludzie dosłownie oszaleli na punkcie loterii, non stop wałkują temat loteri do zrzygania

ocenił(a) film na 9
krewboga

To dobrze, że Budda do takich nie należy. Jego historia bardzo motywuje i nie do kupowania losów jak pisał jakiś hejter wyżej, albo so zostania influencerem tylko przede wszystkim do ruszenia dupy i zrobi3niu czegokolwiek. Mamy ogromny wpływ na swoje życie tylko wystarczy chcieć. 
Film się nie podobał? Ok, rozumiem i tyle. Nie wciskam nikomu na siłę swoich ideologii czy przekonań. 

ocenił(a) film na 1
Zemadar

czytac nie umieja, a maja liczyc na cos poza jutubem?

ocenił(a) film na 10
krewboga

Tu się mylisz. Budda naprawdę pokazuję że ciężką pracą można osiągnąć swój cel. Ja np. po filmie wzięłam się za swoje sprawy biznesowe. Polecam obejrzeć a później się wypowiadać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones