PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=717398}

Ciężar

La Carga
5,3 182
oceny
5,3 10 1 182

Ciężar
powrót do forum filmu Ciężar

Osadzona w szesnastowiecznym Meksyku, przepiękna opowieść o zakazanej miłości wystawionej na ogromną próbę.
Koniec XVI wieku, czasy kolonializmu. Pochodząca ze szlacheckiej rodziny Hiszpanka (María Valverde) wyrusza w podróż do Veracruz. Tam zakochuje się w młodym Indianinie (Horacio García Rojas) z plemienia Tameme. Para nie zawaha się przed niczym, aby móc być razem. Pewnego dnia decydują się na ucieczkę. Przemierzają las w poszukiwaniu wolności i spokoju. Trudne warunki pozwalają im jeszcze bardziej zbliżyć się do siebie i pokonać dzielące ich różnice. Kobieta postanawia zaryzykować wszystko dla miłości. Pytanie, czy uda jej się spełnić marzenia i osiągnąć szczęście. Widowiskowy dramat kostiumowy, opowiadający o niemożliwej miłości, która wybucha między młodą Hiszpanką a Indianinem

ocenił(a) film na 8
Cesary

Oglądaliśmy ten sam film. I chyba na tym się kończy to, co do czego mogę się z powyższym opisem zgodzić.

KK315

A gdzie piszę że oglądałem.
Opis jest z Cinemax http://m.cinemax.pl/movie/ciezar_-83020

ocenił(a) film na 8
Cesary

I w ten zgrabny sposób wytrąciłeś mi ostatni szczegół, z którym się zgadzałem. :) Pozdrawiam

Cesary

W Twoim opisie zgadzają się tylko nazwiska aktorów grających główne role. Reszta nie ma nic wspólnego z filmem.

dorcus

Za IMDB: http://www.imdb.com/title/tt3646058/?ref_=ttpl_pl_tt:

Late sixteenth century. A Tameme Indian man and a noble Spanish woman flee through the forests of the New World in search of freedom. Their frantic journey softens the tension between them and dissolves their longstanding differences and creates intimate bonds that threaten their very survival.

Tam film ma ocenę 7,3, u nas, na FW: 5,3.

Cesary

Reżyseria: Alan Jonsson

ocenił(a) film na 5
Cesary

Oni wcale się nie kochali, Indianin miał misję eskortowania tej dziewczyny do brzegu, opis błędny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones