PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=715668}
5,4 17 647
ocen
5,4 10 1 17647
5,7 10
ocen krytyków
Krampus. Duch Świąt
powrót do forum filmu Krampus. Duch Świąt

Zakończenie

ocenił(a) film na 6

Jak mam interpretować zakończenie? Jak wy to robicie?

ocenił(a) film na 8
matteom5

Według mnie wiara i miłość Maxa przywróciła to, co dla niego było najważniejsze, jednakowoż Krampus odtąd będzie obserwował (nie tylko) jego rodzinę i jeśli podobna sytuacja się powtórzy, znów wkroczy do akcji, nie dając tym razem drugiej szansy.

ocenił(a) film na 8
Shiloh

Babcia mówiła dosadnie że Krampus jest po to żeby karać i myślę że Max drugiej szansy nie dostał....powiedział że chce by było jak dawniej więc to dostał...złośliwą i fałszywą rodzinkę tylko że za karę....na całą wieczność ;)

ocenił(a) film na 8
Matt_19_

No otworzyłeś mi oczy na inne rozwiiązanie :D

ocenił(a) film na 7
Matt_19_

Też tak to widzę. Nie ma happy endu :-)

ocenił(a) film na 6
yossarian84

Dla mnie to happy end. Wprawdzie zostali uwięzieni w czasie świąt pewnie na wieczność, ale... nie wiem jak dla Was - dla mnie to byłaby wspaniała wieczność. Z najbliższymi osobami, do tego wieczne święta, a cała rodzinka właśnie była kochana i miła (tak jak sobie wymarzył), a nie złośliwa i fałszywa. Idealnie.

Sighma

Sądząc po ich minach, to jednak nie był happy end ;) Ostatecznie zostali uwięzieni w kuli Krampusa, skazani tylko na siebie i wieczne obchodzenie świąt. Jakkolwiek święta nie byłyby cudowne, to dla mnie brzmi jak koszmar. Pomyśleć, że nawet przez chwilę nie wątpiłam, że to się dobrze skończy.

ocenił(a) film na 7
Lena_Xxx

Może to będzie ich dzień świstaka?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones