PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=705791}

Le Mans '66

Ford v Ferrari
7,9 87 489
ocen
7,9 10 1 87489
7,1 46
ocen krytyków
Le Mans '66
powrót do forum filmu Le Mans '66

Le Mans

użytkownik usunięty

Nie niech ktoś mnie poprawi jeśli się mylę, ale to już chyba drugi film fabularny o Le Mans, tak? Dla mnie bomba, bo to rozległy i piękny temat tak samo, jak piękny jest sam wyścig - dla mnie najpiękniejszy z wszystkich, wliczając Indianapolis 500 i Monaco. Tyle dramatów na przestrzeni lat, że starczy na kolejne 3-4 filmy. Żałuję tylko, że nikt nie stworzył w tym temacie jakiegoś solidnego dokumentu w stylu fantastycznego "Grand Prix: The Killer Years". Czekam z niepokojem...

użytkownik usunięty

Nie czekaj, obejrzyj sobie Le Mans z McQueenem.

użytkownik usunięty

Widziałem. Przeciętny film imo. Wolę oglądać prawdziwy wyścig - na żywo corocznie w czerwcu lub archiwalne sprzed dekad

ocenił(a) film na 7

Też mi się wydaje, że ten stary film z 1971 jest bardzo nudny. Nie dałem rady obejrzec go do końca.

ocenił(a) film na 8

A od kiedy Le Mans z McQueenem opowiada prawdziwą historię o rywalizacji Forda z Ferrari i całe tło historyczne?

użytkownik usunięty

Sorry folks :) Tak naprawdę istnieje film dokumentalny o rywalizacji Ford i Ferrari na Le Mans - The 24 Hour War - jest genialny, naprawdę. Teraz tylko czekam na jakąś dokumentalną sagę o całej historii 24 godzin Le Mans. Może Ken Burns się za to weźmie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones