PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10033240}
5,2 2 124
oceny
5,2 10 1 2124
5,0 9
ocen krytyków
Mean Girls
powrót do forum filmu Mean Girls

Szkoda, że nikt nie informuje odbiorców, że będzie to musical, oparty na spektaklu z broadwayu, z piosenkami z broadwayu, a nie jedynie zwykły remake. Jedyne nawiązanie jakie odnalazłam w spoilerze to fragmenty piosenki z musicalu, ale no nikt, kto nie interesuje się musicalem, nie skojarzy, że to będzie jednak coś nieco innego

Marysia_rzucidlo

Myślę że to specjalnie taki chwyt marketingowy żeby nie odrzucić osób które nie są zainteresowane musicalem

milly202

też tak myślę, a jednak trochę dziwne, że w ogóle produkują musical uważając, że to się nie sprzeda. Już widziałam nagrania z kin, gdzie ludzie mocno okazywali rozczarowanie przy usłyszeniu piosenki. Chyba lepiej wiedzieć na co się idzie do kina, niż wyjść z rozczarowaniem

ocenił(a) film na 2
Marysia_rzucidlo

Zwiastuny trochę informują o tym. Ale nikt nie informuje, jakim gównem jest ten film.

Skoro jesteśmy nieco w afrykańskich klimatach, to wolę stado orangutanów ruchających mnie w uszy niż słuchać tych piosenek. To jest tragedia okrutna, nie wiem tylko co gorsze, tekst czy muzyka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones