PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=679854}

Wykapany ojciec

Delivery Man
6,5 44 716
ocen
6,5 10 1 44716
5,0 8
ocen krytyków
Wykapany ojciec
powrót do forum filmu Wykapany ojciec

kopia "Starbucka"

użytkownik usunięty

Zawiodłam się na filmie. Wcześniej widziałam "Starbucka", który był przyjemnym filmem od
Kanadyjczyków. Film na prawdę godny polecenia! Tu spodziewałam się inspiracji poprzednim filmem, a okazało się, że jest to niemal
idealna kopia poprzednika. Te same dialogi, jakbym oglądała ten sam film tylko z innymi aktorami.
Nie dotrwałam do końca. 4/10

ocenił(a) film na 7

To też jest film od Kanadyjczyków, a właściwie Kanadyjczyka. "Wykapany ojciec" to nie tyle kopia, ani nawet remake, co raczej autoremake. Bo zauważ, że oba filmy mają tego samego reżysera. Sytuacja podobna jak z "Funny Games" i "Funny Games U.S." Heneke oraz "Człowiekiem, który wiedział za dużo" Hitchcocka.

ocenił(a) film na 7
Mr_Myers

A mi się podobało, nie oglądałem "Starbuck'a", ale uważam, że "Wykapany Ojciec" jest uroczą, lekką komedią, którą warto obejrzeć :P.

ocenił(a) film na 5
michaljonas

Oglądając Starbucka cieżko mi było ogladnac cały film wykapany ojciec od samego początku wszystko na gorszym poziomie polecam Starbucka napewno ci sie go dużo przyjemniej bedzie oglądać bo fajnie z czegoś gorszego na cos lepszego przeskoczyć dlatego polecam skoro wykapany sie podobał

kuba0587

obejrzeć jakie oglądnąć? eh..

ocenił(a) film na 7

Jak dla mnie o dziwo równie dobry jak oryginalny francuskojęzyczny Starbuck. Chociaż są małe zmiany w stosunku do oryginału. W dostawczaku widnieją polskie flagi w tym jedna z orzełkiem.

Widzialam francuskiego Starbucka. Samo dno - po raz kolejny komedia francuska do mnie nie przemowila. Nie wiem co warto z tego filmu kopiowac, aby stworzyc nowy - tak wiec absolutnie sie nie pokusze o nowa wersje. A Vince Vaughn... co komedia to coraz gorsza. Moze czas wrocic do powaznych filmow? Przeciez potrafi grac nie tylko idiotow.

cumartesi

Starbuck nie jest filmem francuskim tylko kanadyjskim. Jak juz krytykujesz cos, zdobadz podstawowe info na ten temat. Wszystkie te informacje sa dostepne na tym portalu :-)
Przypomnij mi dobry film z Vincem V. ktory nie bylby o zabarwieniu komediowym?
Ja lubie Vince'a za komedie, niekrore sa mniej, niektore bardziej glupkowate ale generalnie jest na plus. Pamietam jakis jeden, moze dwa kryminaly gdzie gral powazna role (np.czarny charakter) ale z pewnoscia nie byly to filmy zbyt dobre.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones