PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4728}

Zbrodnia i kara na przedmieściu

Crime and Punishment in Suburbia
5,7 167
ocen
5,7 10 1 167
Zbrodnia i kara na przedmieściu
powrót do forum filmu Zbrodnia i kara na przedmieściu

Recenzja

ocenił(a) film na 9

Recenzja filmu jest pod koniec niepoprawna. Film opowiada o dziewczynie, Roseanne, która zabila swojego ojca z nienawiści i o chlopaku, Vincencie, w niej zakochanym (robi jej zdjęcia z ukrycia, śledzi ją). Po zabójstwie Vincent wspiera Roseanne, która nie zostaje za zabójstwo ukarana, kare ponosi jej matka. I o żadnym glinie nie ma śladu ;P

Lirael

witam, po twojej wypowiedzi sądze ze ogladałas ten film, (a byc moze nawet go posiadasz) osobiście chciała bym bardzo go obejżeć , niestety nigdzie nie moge go znaleźć, mam pytanie gdzie ty go obejżałaś?

ocenił(a) film na 9
Sylwia_konto

mam ten film, tylko bez napisów, bo nie znalazłam i oglądałam go w wersji angielskiej :)

Lirael

Hej a była by moźliwość byś mi go wysłała??? była bym niesłychanie wdzięczna. Mam temat pracy "Dostojewski współcześnie" sądze ze ten film sporo by mi pomógł. dziekuje za odpowiedź:)

ocenił(a) film na 9
Sylwia_konto

napisz do mnie na gg - 3984282.
Może jakoś się dogadamy :)

Sylwia_konto

Mamy rok 2014. Ciekaw jestem, sądząc po twojej ortografii, czy zdałaś tego "Dostojewskiego współcześnie". Jak mówi klasyk: przypuszczam, ze wątpię.
A film obecnie leci sobie na MGM

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones