Julia Stiles

Julia O'Hara Stiles

7,4
12 816 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Stiles

No ale sami powiedzcie przecież ona jest taka chińska... ma chińskie oczka i mały nosek !!!!!!!! No to typow cechy rasy mongolskiej :PP

Kosmiczna_lasencja

co ty w ogóle opowiadasz... !!
znalazła się ta co sie na rasach zna... pff...
... no comments...

Maargo

No wiesz już ja się znam osatnio miałam kartkówkę z ras ludzkich !!!!!!! I Julia ma wszystkie typowe cechy rasy mongolskiej !!!!!!!!!

Kosmiczna_lasencja

lol... pilas cos? :P swoja droga to ciekawy sposob nauki z geografi - porownywac rasy z hollywoodzkimi aktorami... :P

eoq

*geografii .....................................................
..............................................

Kosmiczna_lasencja

Dokładnie ta lasencja ma rację !!! Mołgoł i to czystej krwi !!!

Kosmiczna_lasencja

a czy to ważne, że dla jednych wygląda jak mongoł, a dla innych nie?? Może i ma jakieś cechy, ale to nie musi zaraz świadczyć o tym jakiej jest rasy. Poza tym mongołowie wyglądają mimo wszystko inaczej

ida

jaaa...masz jakis problem z rasami czy co?! trafiłam jeszcze na jeden Twój temat, w którym zadajesz pytanie czy umielibysmy zakochac sie w murzynie i cos mi sie wydaje, ze jednak masz jakis problem... nie rozumiem co Cie tak boli...ma typ urody jaki ma i tyle... nie wiem zazdroscisz jej czy co? Tak sie sklada ze "chodze" do szkoly z Mongolem i jakos nie widze podobienstwa...no ale coz...

Kaaina

no brawo Karolajn!! =]
W 100% sie z Toba zgadzam...

A co do Ciebie Kosmiczna_lasencjo!!!! <lol> to zamiast obrazac innych to zajmij sie wlasnym wygladem... bo na BANK nie wygladasz lepiej niz ta aktorka! =]
Ona jest baaardzo ładna i fajnie gra... Nie podoba Ci sie cos to WON!


]:->

Kosmiczna_lasencja

Jeśli ona wygląda jak mongoł to ja chyba nie chciałabym ujrzeć ciebie kimkolwiek jestes KOSMICZNA LASENCJO... :P

Tibby_5

Ona jest Kosmitką xD

Kosmiczna_lasencja

phhh... dla mnie jest normalna. Znaczy sie ładna.. A z resztą bardzo dobrze gra. pzdr ;**

użytkownik usunięty
Kosmiczna_lasencja

hahaha owned :)))))
rzeczywiscie nie jest zbyt ładna no ale sam bym na to nie wpadl ze jest podobna do mongoła - chociaz jak sie przyjzec niektorym fotkom to rzeczywiscie cos w tym jest :D

Kosmiczna_lasencja

Ona jest taki sam Mongoł jak ja: wg Mrożka: "Do ONZ - Pamiętajcie że Polacy to też Murzyni, tyle że biali" (rok chyba ok.1975)

Kosmiczna_lasencja

ahahahaha!! lol :D

to w koncu wyglada jak Mongol czy jak Chinczyk? lol

szkoda, ze w szkolach ucza tylko jak rozrozniac rase czarna, biala i zolta. to akurat potrafi 3-letnie dziecko. kazda rasa dzieli sie na odmiany. wracaj do ksiazek, dziecko. zanim osmieszysz sie w prawdziwym towarzystwie.



lol

horovitz

jeju! czego sie spodziewacie z wypowiedzi dziecka z gimnazjum? bo chyba ras sie uczy w gim. o ile pamietam ;p.....moze nie jest piekna ale nie jest tez mongolem...hahahaha;]

tylko wpolczuc dzieciom, ktore wypisuja takie glupoty;p

Marilee_chan

charakterystyczne cechy rasy mongolskiej, się ubawiłam :)
widzicie, jak wiedza niektórych wzbogaca?
nie ściągałaś Ty aby na tej kartkówce Lasencjo?
..bo mi się wydaje, że ona jest Innuitką!

ona pisała kartkówkę i wie, ha xD !

Kosmiczna_lasencja

Rasoznawca ;> ??? lol Tak płytka że aż dna sięga.

Kosmiczna_lasencja

ah, aż szkoda komentować. Gdzie Ty masz oczy? Według Ciebie wygląda jak Mongoł? Wpisz w google 'Mongołowie' i porównaj sobie... bo chyba ktoś ma problemy ze wzrokiem.

Kosmiczna_lasencja

Mongoł czy nie, jest całkiem hot.



Kosmiczna_lasencja

a ty co, rasista?? zal.
i co, ze za krotki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones