Julia Stiles

Julia O'Hara Stiles

7,4
12 816 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Stiles

Cholera niech sobie będzie dla jednych ładna dla drugich brzydka, ale co jak co zazdroszczę jej że miała tyle okazji żeby całować się z Heath'em Ledger'em. :D

Mój ideał mężczyzny. :):)

sun_flowers

O tak, aż mnie skręcało jak oglądałam "Zakochaną złośnice".
Ehh...rozmarzyłam sie ;)

sun_flowers

zgadzam się z Tobą, on jest niesamowity ;D

a ona wg mnie jest naprawdę piękna ;]

ItsJustMe

był niesamowity.

iamfrommars

a tam. Aktorzy dzięki swoim filmom są wiecznie żywi nawet na tym świecie ;)

sun_flowers

i co z tego, że się całowała...





sun_flowers

ja jej zazdroszcze urody... no sory ale kazdy kto widzial film z nia musi przyznac ze jest sliczna!

sonia_6

Zgadzam się z Wami : ] Na swój sposób jest piękna : ) Pozdrawiam.

sun_flowers

Nie tylko Ty jej zazdrościsz. (;
Szczęściara.

zawieszone

Och taak, jest śliczna, wpatrywała sie w boski uśmiech Heatha... O taak ,jest czego zazdrościć :)

TheFarfocel

Taak, też tego najbardziej jej zazdroszczę - tego, że mogła spędzić tyle cennego czasu w towarzystwie Heath'a. Tego, że mogła go obserwować, patrzeć jak się uśmiecha, jak robi swoje głupiutkie miny.
Ale za to powstał film i to dzięki niej, możemy podziwiać jego uśmiech, miny a także patrzeć, jak to naprawdę całował się Heath Ledger ;)

XIX_wieczna_Dama

Ech, a ja zazdroszczę, że całowała Jospeha Gordon-Levitta - w końcu byli parą :)

niupek

zgadzam się, on też jest słodki ;]

niupek

oj taaak, tego jej baaardzo zazdroszczę, Jo jest bardzo atrakcyjny ! ;)

more_than_a_woman

Szkada tylko, że nie można znaleść żadnych ich wspólnych zdjęć. Chciałabym zobaczyć ich razem. Wogólę tak jak oglądałam "zakochaną złośnicę" to dla mnie jakoś nie pasowai do siebie. Julia wyglądała na dojrzałą dzewczynę, a Joe to jeszcze taki nastolatek był. Ale w sumie w jednym wieku :)

niupek

Wow, dosłownie wyjęłaś mi to z ust! Uwielbiam zarówno Heatha jak i Josepha G-L, więc Zakochana Złośnica to oczywiście jeden z moich ulubionych filmów... :)) I uważam, że Julia jest na swój sposób piękna.

sun_flowers

Ja tam zazdroszczę, każdemu kto poznał ją bliżej. Ciekawy jestem, czy w życiu jest sympatyczną dziewczyną, czy też już kolejną "gwiazdką". Pierwszy film w jakim ją oglądałem - "Zakochana złośnica". Naturalna, ciekawie zinterpretowana rola, jak dla mnie - bardzo fajna aktorka.

użytkownik usunięty
sun_flowers

Ja też jej zazdroszczę ;D Heath jest niesamowity ;P

I według mnie Julia jest ładna i utalentowana.

sun_flowers

Mój też:) Ale Julię bardzo lubię. Tymbardziej, że teraz wystąpi w The Bell Jar. Moja ulubiona książka.

użytkownik usunięty
sun_flowers

Bardziej jej zazdroszczę pocałunków z Freddiem Prinzem Jr. :) on to jest dopiero.. ach.. :)

Pozdrawiam.

Heath, Joe, nawet Micheal C. Hall, choć tego nikt przede mną jeszcze nie wymienił, co mnie zadziwia ;)

sun_flowers

Ja jej zazdroszczę i całowania, i urody. No właśnie pocałunki z Heathem i Michealem.

sun_flowers

głupio się przyznać, ale... również pękam z zazdrości o Heath'a :D staram się patrzeć na aktorów głównie przez ich warsztat i nie zachwycać się ich urodą, ale... Heath jest jak dla mnie idealny i nie potrafię tego ukryć! ;)))

sun_flowers

Ideał w sensie wyglądu? O_o

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones