Julia Stiles

Julia O'Hara Stiles

7,4
12 750 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Stiles

nic mi nie zrobila ale kazdy film ktory chce obejzec i ona jest w obsadzie traktuje jak krupnik na obiad. nie znosze krupniku ale jak jest to trzeba zjesc mimo ze i tak niesmak pozostanie

lukasz_f

Ja mam na odwrót. Lubie i krupnik tę aktorkę.

lukasz_f

mam tak samo . wydaje mi się , że jest słabą aktorką i jak widzę , że gra w filmie , który akurat chcę obejrzeć- to mi się od razu odechciewa .

lukasz_f

Ja też jakoś jej nie lubię...

lukasz_f

A ja tam jestem pozytywnie do niej nastawiony, coś tam w sobie ma
Co do potencjału aktorskiego to chyba się nie zgodzę - pokażcie mi inną aktorkę która zagrała tyle ról w Szekspirowskich ekranizacjach - to raczej coś znaczy.
Stawiam babci wypłatę, że już niedługo wyciągnie Oskara - kwestia doboru roli

lukasz_f

Piękne porównanie :) aczkolwiek tragizmu z jej aktorstwem nie ma, jednakże zepsuła 5 sezon mojego ulubionego serialu -Dexter'a. Bardziej zabawne jest to, że obejrzałem 5 filmów z jej udziałem (Trylogie Bourne'a, Dexter'a (serial), i Omena). Każdy z tych filmów jest dla mnie 10!.. A aktorka niesamowicie mnie irytuje :) Cóż za koleje losu :)

vonmala13

Dokladnie mam tak samo, aktorka mnie irytuje ale produkcje z nia to zawsze najwyzsza polka.

vonmala13

Bo dobry aktor nie ma się podobać, tylko zagrać tak, żeby wzbudzić emocje. I, naprawdę, niekoniecznie pozytywne.

lukasz_f

jest tragiczna. obrzydzila mi nie jeden film

lukasz_f

Jestem za, a nawet przeciw. Bo krupnik lubię - szczególnie własnej produkcji - a tej pani nie trawię zupełnie. Mnie bardziej przypomina bigos z podrzędnej knajpy, albo kiełbasę bezmięsną. Psuje każdy film. Wszystko w niej wydaje mi się sztuczne, nieprawdziwe.

lukasz_f

lubię krupnik. i julię

lukasz_f

lubię krupnik, ale ten komentarz strasznie mnie rozbawił;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones