Kyle Gallner

Kyle Steven Gallner

6,9
4 093 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kyle Gallner

Nie wiem co w nim jest takiego,ale jest strasznie sexy ! Od niedawna mam taką małą obsesje na jego punkcie ;D I do tego każdy film z nim ogląda mi sie o wiele przyjemniej ;) Zastanawiam sie tylko dlaczego Kyle nie gra w komediach,a chętnie bym go w jakiejś zobaczyła . Mam tylko nadzieje,że jego kariera pójdzie jeszcze do przodu i życzę mu wszystkiego najlepszego ;pp

uruka

zgadzam się. jest w nim coś mrocznego i seksownego. strasznie mi się podoba. A dlaczego nie gra w komediach? Może bardzo lubi horrory. Jak ja ;]. Pozatym świetnie mu idzie aktorstwo. Dziwie się, że nie jest znany.

Reshell

o tak ! te jego przenikliwe oczy, taki tajemniczy facet, mega ciacho z niego nie jest ale ma to coś co przyciąga kobiety ;p

aleksandral23

On wygląda jakby cały czas grał naćpany :D

Dafcioo

taki bad boy ale to właśnie jest pociągające :P

aleksandral23

zgadzam się :) pociągają mnie tacy. dość często widziałam go jak gra gota :)

aleksandral23

ma piękne oczy . ;) Aktorem jest bardzo dobrym .

mrs robinson

bez kitu. ciekawe czy on jest świadom tego ile dziewuch na niego leci ;))

uruka

jest boski ;] moj kumpel jest do niego bardzo podobny :)
co do Kyla gdzies wyczytalam, ze jest strasznie zmanierowany i próżny.

uruka

według mnie nie gra w komediach, bo po prostu do nich nie pasuje. jest zajebiście seksowny, a przy tym tajemniczy, że... no jakoś niezbyt widzę go w jakiejś komedii.

uruka

jest zajebisty.. ja pierdziele.... mi tam pasuje do horrorów jak ogładam to normalnie odlocik ;** sexyyyy jest... w koszmarze z ulicy wiazow najbardziej mi sie podba charakteryzacja te wlosy xdd lepiej m uw dluzszych jak w koszmarze ...kocham ten film hahaha xdd ciekawe cyz ma pojecie ile w Polsce dziewczyn ma go za ciachooo ;P ma to cos i tyle ;ddd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones