PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631238}
6,4 822
oceny
6,4 10 1 822
Black Rock Shooter
powrót do forum serialu Black Rock Shooter

I wyszła z tego całkiem średnia seria... zawiodłam się. Po oglądnięciu OVA, który oceniałam dobrze, spodziewałam się, że ta seria będzie jeszcze lepsza skoro ma bardziej rozbudowaną fabułę. Ten pomysł z tym drugim światem jest rzeczywiście intrygujący, ale szkoda, że nie zrobili tego inaczej. Zdecydowanie przez większość czasu ta seria bardzo mnie znużyła, nawet ta akcja w tym drugim świecie nie uratowała tego anime.

ocenił(a) serial na 7
Lucy_chan

No nie było w sumie aż tak źle. Mnie bardzo się podobały walki w "fikcyjnym" świecie i uważam, że był to największy atut tego anime. Nie przepadam ani nie trawię anime gatunku szkolne życie/okruchy życia i bym raczej nie sięgnął po ten tytuł, jednakże walki mnie urzekły na tyle, a było ich całkiem sporo, że obejrzałem anime do końca. Co do OVA to uważam, że było w porządku, jednakże nie było zbyt wiele walk jak w przypadku serii TV. Aczkolwiek jestem w stanie to zrozumieć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones