Sukcesja
powrót do forum 1 sezonu

Sezon 1 interesujący i ciekawy, można się wkręcić. Od pierwszego odcinka bardzo fajny klimat, czuć ten amerykański styl. Najlepszy to moim zdaniem 6 odcinek. Myślałem, że po tych wydarzeniach serial skręci w trochę inną stronę ale ostatecznie zakończyło się zaskakująco i niespodziewanie. Trochę przeszkadzają te ujęcia w których kamera jakby łapała zoom. Może irytować jeśli już zwróci się na to uwagę. Pod koniec sezonu byłem już zmęczony postawą i zachowaniem Kendalla. Mężczyzna ma potężne ambicje a za grosz umięjętności menadżerskich. Nie potrafi się nawet wysłowić w konfrontacji z ojcem ;) Przegrywa z jego charyzmą, doświadczeniem, przebiegłością itd. Liczyłem, że okaże się bardziej wymagającym graczem. Czekam na rozwój akcji w sezonie 2. Polecam. Mocne 7/10.

milek2304

Właśnie chyba o to chodziło, żeby pokazać, że tam nikt się na szefa nie nadaje

Sjur

Jasne ale dla mnie pod koniec sezonu stawało się to już bardzo denerwujące i irytujące. Wręcz czekałem aż coś wreszcie mu się uda ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones