PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726190}
5,2 3 451
ocen
5,2 10 1 3451
Blackway
powrót do forum filmu Blackway

Miła niespodzianka - absolutnie nie sugerować się tak słabą oceną na Filmweb.Film dla wszystkich lubiących takie małomiasteczkowe amerykańskie klimaty.Mnie ta historia,mimo iż jest z deczka naciągana(ale to przecież nie dokument) wciągnęła całkowicie.Obraz ten jest utrzymany w takim "leniwym" klimacie,co mi absolutnie nie przeszkadzało,a wręcz przeciwnie,są w tym filmie wyraziste postaci,ładne widzoczki amerykańsko-kanadyjskiego pogranicza oraz jest dobre aktorstwo - począwszy od weterana Hopkinsa,poprzez wyrazistą Stlies i demonicznego Liotte,a skończywszy na równie dobrym Ludwigu.Szczerze polecam.

ocenił(a) film na 6
kleju30

Zgadzam się w 100 % :)

kleju30

Taki zimno-leniwy współczesny western. Wszystkie konwencje zachowane. Mocne 7.

ocenił(a) film na 7
kleju30

Pełna zgoda. Film jest ciekawy. Całkiem dobra gra aktorska i klimat. Ci, co oceniają ten film na "4" czy "5" to chyba nie widzieli słabych filmów.

kleju30

Jak taki wspaniały ten film to powiedz czemu jak Lester został postrzelony to nikt go nie opatrzył w żaden sposób i nawet nie wiedzieli czy jest ranny. Do rana powinien się wykrwawić a tu nawet śladu krwi na nim nie było widać. Przed tym oknem w które patrzył na koniec filmu pewnie umarł ale o tym tez nic nie wiadomo. Powinni Lestera w sumie zawieść do szpitala a on nawet słowa o tym nie wspomniał że jest ranny. Wiec o co tu chodzi bo nie wiem czy przeżył czy nie i czy w ogóle chciał żyć dalej. Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję i pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 3
snafii1979

Przez cały film miałem minę jak Hopkins w tej ostatniej scenie.

ocenił(a) film na 7
kleju30

Mi też się podobał, a ta niska ocena mnie strasznie zdziwiła, bo film jest całkiem spoko

ocenił(a) film na 7
kleju30

Zgadzam się. Wg mnie film lepszy niż może sugerować średnia ocen. Daję 7.

ocenił(a) film na 7
kleju30

Zgadzam się w pełni. Film zasłużył na mocną siódemkę. Wygląda na to, że wiele osób też takie ma zdanie, więc zżera mnie ciekawość kto i kiedy "nadbił" o wiele niższą ocenę. Śmierdzi tu manipulacją.

kleju30

Widzę Anthony Hopkins myślę jest dobrze, patrze na ocenę, hmm? Lubię małomisateczkową, surową Amerykę, czytam Twój komentarz i oglądam. Dzięki:)

ocenił(a) film na 7
Kamila_Adam

Nie ma za co - i jak wrażenia po seansie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones