PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726190}
5,2 3 457
ocen
5,2 10 1 3457
Blackway
powrót do forum filmu Blackway

Czemu jak Lester został postrzelony to nikt go nie opatrzył w żaden sposób i nawet nie wiedzieli czy jest ranny. Do rana powinien się wykrwawić a tu nawet śladu krwi na nim nie było widać. Przed tym oknem w które patrzył na koniec filmu pewnie umarł ale o tym tez nic nie wiadomo. Powinni Lestera w sumie zawieść do szpitala a on nawet słowa o tym nie wspomniał że jest ranny. Wiec o co tu chodzi bo nie wiem czy przeżył czy nie i czy w ogóle chciał żyć dalej. Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję i pozdrawiam ;)

odpowiedz

snafii1979

Trochę bezsensowny - niby Blackway to taki znany zakapior, że wszyscy się go boją - a tu proszę, Lester ochoczo zgadza się go zabić bez żadnej namowy. Skoro był na to gotowy, czemu nie zrobił tego wcześniej? (Być może było to wyjaśnione w jego backstory - oglądałem dwa filmy na raz, mogłem to przeskoczyć). To, że mógł czekać aż Blackway straci czujność (mowa o tym w jednym z dialogów), za bardzo mnie nie przekonuje...
Czy dobrze rozumiem, że ta kobieta chciała go zabić, bo zabił jej... kota? (Znowu, mogłem przeskoczyć sceny wskazujące na to, że została jednak przez niego zgwałcona).
No i ten postrzał, który wszyscy ignorują...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones